Starajme sa o seba, za vyskúšanie to stojí

11.01.2014 11:59

Zdravá životospráva ide ruka v ruke so „zázračným“ nápojom, ktorý vám minimálne poslúži ako energetická bomba a naštartuje vás. Tento „elixír“ už v minulosti liečitelia v Číne odporúčali chorým, ale aj zdravým ako prevenciu. Viac ho začal propagovať pán Seto. Sám sa totiž vďaka nemu vyliečil z rakoviny pľúc. Nápoj mu poradil jeden slávny čínsky bylinkár.

Po tom, ako nápoj pil tri mesiace, sa jeho zdravotný stav zlepšil, a preto ho šíri ďalej. Podľa pána Seta brzdí rast rakovinových buniek tým, že posilňuje obranyschopnosť organizmu. Recept, ktorý vás ochráni a nabije energiou je veľmi jednoduchý. Na prípravu potrebujete 1 cviklu, 1 mrkvu a 1 jablko. Môžete na dochutenie použiť aj citrón.

Ako nápoj pripraviť?

Ovocie a zeleninu očistite, nakrájate na malé kúsky a všetko zmixujte s minerálkou. Aby mal nápoj čo najlepší účinok, je potrebné ho vypiť hneď po jeho príprave. Nápoj neskladujte. Vypite ho ráno, na prázdny žalúdok a o hodinu sa naraňajkujte. Tento zázrak môžete piť aj dvakrát denne, druhý pohár by ste mali vypiť pred 17.00 h.

Samotná cvikla obsahuje veľké množstvo betainu, ktorý zabraňuje kôrnateniu tepien a podporuje činnosť pečene. Navyše, má močopudné účinky, čím pomáha vylučovať z tela soľ. Tiež povzbudzuje činnosť žalúdku, tvorbu žlče a odstraňuje zápchu. V kombinácii s jablkom a mrkvou je nápoj skutočne zázrak, ktorý by ste mali vyskúšať. Nemá žiadne vedľajšie účinky, navyše má vysokú výživnú hodnotu. Pomáha aj pri chudnutí. Už po dvoch týždňoch pocítite, že sa vám zlepšil imunitný systém.

Pitie tohto zázraku:

 1. Obmedzuje rast rakovinových buniek.
 2. Zabraňuje ochoreniu pečene, obličiek a pankreasu. (Dopomáha k liečbe vredov.)
 3. Posilňuje pľúca, zabraňuje srdcovému infarktu a vysokému krvnému tlaku.
 4. Posilňuje imunitný systém.
 5. Je dobrý pre zrak, nebudete mať červené, unavené alebo suché oči.
 6. Pomáha odstrániť bolesť svalov po fyzickej námahe.
 7. Detoxikuje, napomáha pohybu čriev, odstraňuje zápchu. Vaša pleť bude vyzerať zdravšie a žiarivejšie.
 8. Pomáha ľuďom, ktorý trpia zápachom z úst.
 9. Je skvelý pre ľudí, ktorí majú problémy s akné.
 10. Eliminuje sennú nádchou.
 11. Na zdravie!
 12. Pôvodný článok (originál / zdroj):
  https://www.aktuality.sk/clanok/240538/zazracny-liek-alebo-podvod-napoj-vraj-zabija-rakovinu/